طراحی سایت با کیفیت و حرفه ای

طراحی سایت با کیفیت و حرفه ای


پباده سازی و طراحی سایت با کیفیت

طراحی سایت با کیفیت و حرفه ای


** شما اگر صاحب یک کسب و کار هستید و خواستار طراحی سایت با کیفیت و حرفه ای هستید ،و حتما نیازمند یک وب سایت برای معرفی محصول و خدمات خود هستید؟! باید بدونید، نداشتن یک سایت میتواند کسب و کار شمارو روز به روز عقب تر بیندازد و در بورس رقابت کنار گذاشته بشید! و در نهایت شاهد کوچک تر شدن کسب و کار. و نهایتا منجرب به بسته شدن کسب و کارتان نیز میشود.

** وب سایت هایی که تیم تک وان وب طراحی میکند با سیستم مدیریت محتوا ، وردپرس طراحی میکند،و قالب وب سایت هارا با در نظر گرفتن سلیقه کارفرما طراحی میشود. تمامی طراحی های وب سایت در تک وان وب اختصاصی بوده و قالب های آماده به هیچ عنوان استفاده نمیشود! دلیل استفاده نکردن قالب های آماده این هست که: قالب های آماده اکثرا از 1_ ایمنی پایینی برخوردار هستند! 2_ منابع بسیار زیادی از سرور استفاده میکند، 3_ اشتباهات بسیار زیاد در قالب های آماده (اشتباهات کدنویسی) ،4_ سرعت لود بالای وب سایت،و…


طراحی سایت ارزان

ارزان ترین پلن های ساخت وب سایت در مجموعه تک وان وب، طراحی سایت پلن ساده (شرکتی) میباشد، که با در نظر گرفتن اصول کدنویسی، امنیت، سئو بیس، سرعت لود بارگذازی، پشتیبانی 6 ماهه رایگان و… طراحی و پیاده سازی میشود، این پلن مناسب کسانی میباشد که کسب و کارشان را تازه میخواهند شروع کنند و نیاز به وب سایتی ندارند که خیلی از امکانات حرفه ای را داشته باشد.


قیمت طراحی سایت

تعرفه و قیمت گذاری طراحی وب سایت ها اصول خودش را دارد، قیمت گذاری بر روی طراحی سایت به خیلی از نکات بستگی دارد! و نمیتوان گفت که همه ی وب سایت ها با یک قیمت خاص طراحی میشود. ما در تیم تک وان وب تعرفه های طراحی سایت را بر روی امکانات وب سایت محاسبه میکنیم. ما قیمت هارا در سه بخش تقسیم کرده ایم، طراحی سایت پلن (ساده) ، طراحی سایت پلن (پیشرفته) ، طراحی سایت پلن (حرفه ای). هرچه امکانات بیشتر = هزینه بیشتر.

ثبت سفارش طراحی سایت

استفاده از سیستم های مدیریت محتوا آماده

تک وان وب حدود 7 سالی میباشد که در طراحی وب سایت های تحوب و اپلیکیشن های تحت وب فعالیت دارد که تمامی پروژه های خود را با زبان برنامه نویسی php مینویسد! و پروژه های ساده و عادی خود را باسیستم های آماده نظیر وردپرس طراحی میکند ، به این دلیل میباشد که بسیار یک سیستم ساده، قوی، و در عین حال بسیار پیشرفته است و نیاز خیلی از کسب و کارهارا برطرف کرده است.

شما میتوانید با وردپرس با چند کلیک محصولات خود را بارگذازی کنید و یا حتی با چند کلیک محتوا و مطالب تازه ای انتشار بدید و این فوق العاده است. خیلی از دوستان ادعا دارن و میگن که سیستم مدیریت محتوا وردپرس امنتی ندارد!!! باید در همینجا بگم که تیم برنامه نویسی تک وان وب این موضوع و مطلب را کاملا رد میکند، چرا که وردپرس یکی از بالاترین امنیت هارا دارد و جالب است بدانید بیش از 50 درصد از وب سایت های جهان با وردپرس فعالیت دارند، و وب سایت های خودشان را با وردپرس طراحی کرده اند.

طراحی وب سایت را دست تازه کار ندید!

این نکته بسیار قابل اهمیته که اگر وب سایت هایی که با وردپرس به دست یک تازه کار طراحی و پیاده سازی شود، در آینده وب سایت به مشکل برخواهد خورد، و از نظر امنیتی، سرعت، بهینه سازی وبسایت به مشکل خواهید خورد، و خواهشا وب سایت های خودتان را دست یک تیم حرفه ای و اشخاص حرفه ای بدید تا برای همیشه شاهد دیدن خرابی سایت خود نباشید.

پشتیبانی وب سایت توسط صاحب کار

بعد از طراحی وبسایت شما 2 راه پیش رو دارید! راه اول: میتوانید خودتان مدیریت وبسایت را در دست بگیرید، بعداز طراحی وب سایت تیم ما به شما آموزش میدهند که چطور با وب سایت کار انجام بدید و چگونه مطالب گذاری و… را انجام بدید. راه دوم: این است که پشتیبانی وب سایت را به صورت کامل به دست خود طراح سایت قرار دهید که همه ی تغییرات سایت را خود مدیر سایت انجام دهد، و دیگر شما کاری به هیچی ندارید! این نوع پشتیبانی به صورت ماهیانه هزینه ای برای شما دارد، و دیگر خیالتان بابت وب سایت راحت میباشد، و دیگر مشکلی بابت پیشرفت سایتتان نداردید.

نویسنده: شهریار قربانی

شهریار قربانی

طراحی سایت ارزان

تعرفه طراحی سایتطراحی سایت با کیفیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *