طراحی سایت و اپلیکیشن املاک

طراحی سایت و اپلیکیشن املاک


طراحی سایت املاک

طراحی سایت و اپلیکیشن املاک

طراحی سایت و اپلیکیشن املاک


برای دانستن و پی بردن به‌ لازمه ی طراحی سایت املاک حتماً باید بدانید که افراد زیادی هستند که زمان و انرژی زیادی را صرف این میکنند و همچنین جستجو و پیدا کردن فضای خوبی برای رهن و اجاره و یا خرید ملک ،املاک می‌کنند و بعد از مدت‌ها رفت‌وآمد و بازدید از جاهای مختلف به‌سختی و آن‌هم شاید بتوانند گزینه دلخواه خود را بیابند.

بازدید آسان از ملک با استفاده از سایت املاک!

اما امروزه با توسعه‌ی فناوری‌های وابسته به اینترنت و رشد فزاینده‌ کاربران فضای مجازی و زیاد شدن و افزایش استفاده مردم از اینترنت و همینطور افزایش هزینه در مراجعه‌های حضوری، مدل‌های قدیمی بنگاه‌داری و مشاوره املاک به متقاضیان دیگر مدلی از مد افتاده و منسوخ شده به نظر می‌آید. به این دلیل که مدل‌های جدید و کارآمد تحت اینترنت، امکانات های فراوان ی را و متنوعی را در اختیار از قبیل مستأجران، صاحبان ملک و مشاوران املاک قرار می‌دهد و تنها با چند کلیک ملک و خانه مورد نظر خود را می‌یابند، عکس درون و نمای بیرونی آن را میبینند و حتی مقایسه و ارزیابی لازم را به راحتی امکان پذیر و آسان میکند .

ویژگی های سایت بنگاه های ملکی چیست؟

  1. طراحی وب سایت برای مشاورین املاک باید با توجه به نیازها و دغدغه‌های آن‌ها ایجاد گردیده است  و به دلیل محلی بودن آن‌ها، امکان ایجاد تخصصی طراحی سایت املاک به خواسته و سلیقه‌ی آژانس‌های املاک وجود داشته باشد.
  2. باید توجه داشت که طراحی سایت املاک باید از نوع داینامیک بوده نه استاتیک. چراکه این ویژگی سبب میگردد که مدیریت و کنترل تمام بخش‌های سایت املاک طراحی شده به‌وسیله‌ی صاحب و مدیر سایت املاک امکان‌پذیر باشد.
  3. همچنین طراحی سایت املاک باید به‌گونه‌ای باشد که صاحبان کسب‌وکار این امکان را داشته باشد تا افراد را قادر به‌ اضافه کردن ملک در سایت نماید تا پس از اضافه شدن مشخصات آن ملک برای فروش یا رهن و اجاره و پس از نهایی شدن به‌وسیله‌ی مدیر سایت املاک، برای عموم مشتریان قابل دیدن باشد.
  4. نمایش موقعیت جغرافیایی ملک
  5. وجود دسته بندی برای خرید و فروش، رهن و اجاره، پیش خرید و…
  6. معرفی املاکی که اخیرا به سایت اضافه شده اند.

مشخصات طراحی وب سایت مشاور املاک

طراحی وب سایت املاک در وحله ی اول باید دارای ظاهری گیرا و منحصربه‌فرد باشد تا متقاضیان این امکان را داشته باشند مدت‌ها در سایت مشغول به جستجو و گشت زنی باشند.

علاوه بر موارد فوق شما خواهید توانست هم‌زمان با افزایش بازدید وب سایتتان، تبلیغات انجام دهید و با تعرفه‌های متفاوت و متنوع  میزان درآمد خود را در سایت افزایش بدهید. اغلب متقاضیان و مدیران کسب‌وکار تمایل دارند در سایت‌های پرترافیک املاک قرار بگیرند و احتمال دیده شدن خود را بالا ببرند.

علاوه برساخت و طراحی وب سایت املاک برای اینکه اهداف شما در دنیای مجازی محقق شود، شما باید برای سایت خود تبلیغات کرده و اصطلاحاً ایجاد ترافیک نمایید و سایت خود را پربازدید کنید. برای این جهت شما باید جدا از تولید محتوای اختصاصی و یونیک و کاربرپسند برای متقاضیان، به مواردی دیگر ازجمله بهینه سازی صفحات وب‌سایت خود برای موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ و… نیز بپردازید و از طریق آن‌ها ورودی‌های سایت خود را افزایش بدهید این بحث گفته شده خیلی مهم تراز طراحی سایت هم میباشد.

طراحی سایت مشاور املاک و سئوی آن

مجموعه اقدامات و فرآیندهای موردنیاز برای افزایش رتبه سایت شما برای موتورهای جستجو سئو نامیده می‌شود. اگر در طراحی سایت املاک خود، اصول سئو را به‌خوبی پیاده‌سازی و رعایت کرده باشید، پس از سرچ و جستجوی عبارتی نظیر اجاره ملک و…. ، توسط کاربران سایت شما به‌عنوان یکی از سایتهای پیشرو در صفحه اول گوگل به نمایش درخواهد آمد. بنابراین برای افزایش بازدید سایتتان، باید  ساخت و طراحی سایتتان کاملاً بهینه و مطابق با استاندارها و الگوریتم‌های گوگل باشد.

چگونه برای بنگاه خود سایت بسازید:

دلیل آن ساخت وبسایت برای بنگاه و آژانس مشاور املاک شما گفته شد. خلاصه این دلایل در یک جمله خلاصه میشود: با راحت تر کردن مسیر مشتری برای یافتن ملک مورد نظرش، کار خود را گسترش دهید. سایت تک1وب با توجه به هدف شما، سایت منحصر به فردتان را برای شما طراحی میکند. با یک کلیک شروع کنید:

 

نویسنده: شهریار قربانی

طراحی سایت املاک

بازدید آسان از ملک با استفاده از سایت املاکچگونه برای بنگاه خود سایت بسازیدسایت املاکطراحی اپلیکیشن املاکطراحی ارزان وب سایت املاکطراحی سایت ارزان املاکطراحی سایت املاکطراحی سایت حرفه ای املاکطراحی سایت مشاور املاک و سئوی آنطراحی سایت و اپلیکیشن املاکطراحی وب سایت حرفه ای املاکویژگی های سایت بنگاه های ملکی چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *