طراحی وب سایت پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی


طراحی و ساخت وب سایت پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی


با توجه و دقت به شکل عظیم اطلاعات دارویی و درمانی و گسترش دانش و علم پزشکی، شریانی بسیار حیاتی میباشد. رشد و پیشرفت شاخه های مختلف پزشکی، دستاوردها و یافته های جدید و پیدایش تکنولوژی های نوین و تجهیزات پیشرفته در عرصه طبابت از یکطرف و نیز افزایش تعداد بیماران به دلایل مختلف هم از گسترش شهرنشینی، تغذیه نامناسب و … از سوی دیگر ایجاد شده است تا روند رسیدگی به بیماران شتاب بیشتری نیز بگیرد و این امر موجب گردیده است که روش های سنتی گذشته میسر نمی گردد و راه های دیگری گزایش پیدا کرده است ،از جمله روش های نوین تحت وب و به کارگیری فضای مجازی و اینترنتی که با طراحی سایت پزشکی میتوانید این م.ض.ع را  شکوفا کنید.

قبل از هر چیز توجه این موضوع بسیار اهمیت بالایی دارد که طراحی سایت مانند تمام حرفه های دیگر در دنیای مدرن امروزی نیاز به تخصص های حرفه ای دارد. فکر کنم اگر پیش از هر چیز ابتدا شاخصه های طراحی سایت حرفه ای و طراحی سایت شرکتی را بدانید با دید بهتری اقدام به طراحی وب سایت خود خواهید کرد.

طراحی وب سایت پزشکی روحی تازه در دنیای طب

طراحی سایت پزشکی و یا طراحی سایت مراکز درمانی موجب می گردد که پزشکان نه تنها نسبت به معرفی تخصص و رزومه خود و نیز ارایه مقالات علمی و یافته های جدید طبی بپردازند بلکه با قرارگیری سرویس های مختلف در طراحی وب سایت پزشکی ثمرات بیشماری نصیب بیماران و پزشکان خواهد گردید.

مهمترین مزایای طراحی وب سایت پزشکی

مراجعات حضوری بیماران به مطب پزشک یا درمانگاه ها از یک طرف موجب اتلاف زمان و انرژی بیمار می گردد و از سوی دیگر پیامدهای دیگری همچون افزایش ترافیک شهری، بروز اثرات منفی روحی و روانی بیمار در اثر منتظر شدن در اتاق انتظار و …. نیز حادث می گردد.

اغلب موارد فوق با دسترسی آسان و سریع به یک وب سایت پزشکی مربوطه، از میان خواهد رفت و خدمات پزشکی مناسب تری برای شهروندان ایجاد می شود.

"<yoastmark

پزشکانی که به این باور رسیده اند دیگر زمان آن فرا رسیده تا شعبه مطب خود را در عرصه اینترنت نیز دایر نمایند به موفقیت های بیشتری دست یافته و چندین قدم از همکاران خود جلوتر نیز هستند. چرا که آنان از مسیر خدمات و سرویس های مختلف  خود از جمله: تشکیل پرونده پزشکی الکترونیکی، نوبت دهی آنلاین و … هم بیماران و هم خود را از ظهور اثرات نامطلوب مراجعات حضوری رهانیده اند.

سرویس ها وخدمات طراحی وب سایت پزشکی

پیام آوا امکانات بیشماری را در طراحی سایت پزشکی با توجه به سلیقه و نیاز پزشکان در نظر گرفته و اجرا می نماید؛ برخی از مهمترین آنها عبارتند از :

  • رزومه
  • مقالات و اخبار پزشکی
  • نوبت دهی آنلاین (رزروآسیون)

این خدمات گاهی می تواند منحصر به فرد برای بخش هایی از وب سایت های قدیمی نیز ارائه شود.

  • تشکیل پرونده پزشکی الکترونیکی
  • پرسش و پاسخ های متداول
  • سامانه تست آنلاین بیماری
  • گالری تصاویر و ویدئو
  • امکان اشتراک گذاری

تک1وب، طراح و مجری  وب سایت های پزشکی، بیمارستانی و آزمایشگاهی

تیم طراحی سایت تک1وب، با توجه به نیاز و سلیقه شما پزشک محترم و اینکه می خواهید چه سرویس هایی در اختیار بیماران و مراجعان خود قرار دهید، طراحی وب سایت شما را بطور کارآمدی اجرا نموده و همینگونه اصول و تکنیک های سئو در طراحی سایت پزشکی لحاظ می گردد به گونه ای که کاربران با جستجوی کلماتی همچون بهترین پزشک، متخصص جراحی، پزشک عمومی و در کل کلمات کلیدی مرتبط با تخصصتان به سایت شما هجوم خواهند آورد.

پیاده سازی و اجرای پنل مدیریت به زباه فارسی و با کاربری آسان ،مدیر سایت به منظور بروزرسانی و  افزودن محتوا و محصولات جدید به سایت،  طراحی واکنشگرا و ریسپانسیو و بکار گیری تکنولوژی های مانند پی اچ پی،لاراول در طراحی سایت حرفه ای توسط تک1وب انجام گردیده است همچنین ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت  برای موتورهای جستجو از دیگر سرویس های تک1وب میباشد.

 

شما میتوانید از این قسمت سفارش خودرا ثبت کنید و با مشاورین ما تماس بگیرید!

 

نویسنده: شهریار قربانی

طراحی سایت پزشکی

اپلیکیشن پزشکیسایت پزشکیسرویس ها وخدمات طراحی وب سایت پزشکیطراحی سایت ارزان پزشکیطراحی سایت با کیفیت پزشکیطراحی سایت پزشکیطراحی سایت حرفه ای پزشکیطراحی و ساخت وب سایت پزشکیطراحی وب سایت پزشکیطراحی وب سایت پزشکی روحی تازه در دنیای طبمهمترین مزایای طراحی وب سایت پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *